Home O nás Co děláme Kontakt klienti audit
 

Napište nám

Pokud si nebudete vědět rady nebo pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně námi nabízených služeb neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi na Vaše otázky odpovíme.

více

Komora Auditorů ?

Pokud váháte zda právě naše společnost je pro Vás ta pravá, ověřte si údaje o naší společnosti na odkazech Komory Auditorů a Justice a rozhodněte se sami.

 

KAČRJustice

O SPOLEČNOSTI AUDIT CONSULT ABL

Společnost AUDIT CONSULT ABL s.r.o. je auditorskou a poradenskou společností poskytující své služby široké škále klientů z celé České republiky. Zahájila svou činnost v roce 2007 s cílem poskytovat auditorské, účetní a poradenské služby obchodním společnostem a družstvům v České republice. K těmto subjektům byl později přidán i neziskový sektor. Zkušenosti s poskytováním auditorských a poradenských služeb má již téměř 15 let.

Statutárním auditorem společnosti AUDIT CONSULT ABL s.r.o. je Ing. Bohumila Lužová, které bylo Komorou auditorů vydáno rozhodnutí o oprávnění provádět auditorskou činnost v roce 1995.

Naše služby poskytujeme na vysoké odborné úrovni díky schopnostem zaměstnanců a externích spolupracovníků, kteří mají zkušenosti z různých oborů podnikání.

Při provádění auditu spolupracujeme s dalšími odbornými pracovníky - daňovými poradci, právníky, finančními a účetními poradci z okresu Znojmo a Brno.

.

 

Odkazy na nás

AUDIT CONSULT ABL img ABL LUZOVA img ABL JUSTICE img
ABL PDF img ABL BL PDF img
 
 
 
 
 

Copyright (c) 2009 - 2015 AUDIT CONSULT ABL. All rights reserved.

www.auditconsultabl.cz